Březen 2010

S Natálkou :-D

31. března 2010 v 19:57 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
No takže dneska u nás spí Natálka (15) No měla u nás spát aj Kika (11) no ale její mamka jí to nedovolila sice nevím proč asi pro to že Kika přišla domů pozdě :-(. No ale domluvila jsem se s Kikou na zítra.. :-)  No a ještě o té Natce. No tak teďka si povídáme :-) .... Tak já už jdu pište tak papa :-*

Nevíííím :(

31. března 2010 v 14:59 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
No Coment
Ahoj tak už zase píši. No takže mám problém .... já mám sestřenku Kiku a ta má kámošku Karolínu a včera jsme se pohádaly. Ale úplně kvůli blbosti. No ale jako my jsme se pohádaly aj už dávno ale pak jsme se usmířily .... Ale jak jsme se teďka pohádaly tak to je divné se zase usmířit. No ale nejhorší je že  ona pomlouvá a jako když tam třeba není Kika tak jí pomlouvá a říká úplně něco jiného než co řekne Kikina. No a dneska u nás spí Natála ... :-D ... No moc se na to netěším radši bych chtěla aby u nás spal někdo jiný. :-) ... No a ještě k těm holkám no nechápu to a nevím co mám dělat ale asi se s ní nebudu bavit. Jo a já jsem se s ní dneska vůbec nebavila a najednou si se mnou sedla na obědech. No tak já jdu papa ale pište jsem online. Jo a prosím na tu fotku se moc nedívejte... :-D

Tak zase píšu.. :-)

30. března 2010 v 19:03 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojte vím že teďka na můj blog moc nechodím ale je to proto že .... ke mě skoro nikdo nepíše ale některé musím fakt pochválit už mi píšou hodně :-). A to jsem jenom ráda :-):-). No chtěla jsem vám napsat že vám teď tady dám no to není diplomek ale je to pro mé Affs jako by nějaký dárek na velikonoce tak jestli chcete tak si to na blog můžete dát teda jak vždy píši byla bych ráda kdyby jste si to na blogísečky dali... :-). No bude to asi určitě nějaký obrázek který se týče k Velikonocům. No jinak jsem vám chtěla napsat že  už se o blog budu starat více protože budeme mít volnáska :-D:-D. No ale to jenom když bude hnusné počasí protože jinak jsem venku z klukama a sestřenkami a s kámoškou :-). No a taky bych chtěla někoho poprosit kdo umí dělat pěkné designy tak jestli by mi neudělal já na to nemám nějak náladu :-(. A ještě ten kdo by mi ho udělal tak si to může udělat s čím chce :-) :-). Tak já už jdu dělat ten dáreček zatím papa. :-*

Velikonoce ... :-D

28. března 2010 v 19:14 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Nazdar děcka.
Tak co těšíte se na velikonoce...? 
Já aj jo protože bude volnásek... :-D
Volno budeme mít čtvrtek, pátek, sobota, neděle a pondělí.
No jinak ale se učíme ... :-(
A dám vám tady taky nějaký velikonoční obrázek pro mé Affs které si můýete dát na blogísek.
Ale nemusíte ale kdyby jo tak bych byla ráda ... :-)
No tak já už nevím co mám psát tak já vám to jdu teda najít tak jinak pište jsem online.
PA PA :-*

Na notebooku... :-)

23. března 2010 v 20:28 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojte.
Tak co ja se máte?
No já ve škole no strašně v tom plavu a nevím proč... :-(
No ale je pravda že se moc neučím ale já za to nemůžu to nejde když venku je tak pěkně a z klukama venku no nedá se tomu odolat... :-).
Ale už se musím začít učit!
No ale jako jinak teďka jsem na notebooku a koukám na ordinaci v růžove zahradě.
Jinak už asi jdu protože z ní nic nemám tak papa mějte se.. :-)

New botičky... :-)

21. března 2010 v 16:04 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahoj
tak chtěla jsem vám napsat že dneska jsem byla nakupovat nové botky.
No mě se mocinky líbí a byla bych ráda co by jste mi na ně napsali.
Tak teďka vám tady dám obrázky ale nebudou nějak extra protože jsem je fotila já... :-D.
Tak tady jsou a zatím papa jsem online takže pište.. :-) papa

Botičky


Affs

20. března 2010 v 19:12 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ehm... takže máme tady kdo zůstal u mě v AFFS!

jako první: MiSshKa

jako druhá: <[C.l.a.i.r.e]>

jako třetí: HamsterKřeček

jako čtvrtá: smiley125

jako pátá: Ančulka

jako šestá: yow_xoxo

A KOHO MUSÍM SMAZAT... tak to je jenom Sťujinka ... je mi to mocky líto... ale pravidla jsou pravidla..!!KoNtRoLkA!

16. března 2010 v 18:48 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojte.
Tak zase píši no nejsem moc spokojená s mými Affs.
Protože ten poslední článek tak ten tady mám celkem dlouho a furt čekám až mi tam napíšete komentář... a ono nic tak proto teďka dělám kontrolku.
Netýká se to každého ale skoro každý mi moc nepsal..!
No takže tady je...
! KONTROLKA !

1) Blog
2) Přezdívka
3) Proč jsi moc nepsala?
4) Chceš být na dále mým Affs?

Kontrolka bude trvat až do soboty (20.3.2010)Kikinka :)

14. března 2010 v 10:39 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahoj lidičky.
Tak co jak to jde?
No u mě good protože včera na dnešek u nás spala Kika (smiley125).
No jako první jsme byly na PC a potom jsme šly na cheat (Kecal).
No a tam jsme si s holkama psaly s nějakým klukem no vlastně se dvěma :-D.
Ten první byl takej tuček :-D:-D no nemohly jsme s toho.
Ale druhej byl celkem normál a chtěl s náma kecat jenomže jemu bylo 21 a my jsme byly o hodně mladší.... no Nikča 15, Kikinka 11, a já 12 :-D.
No tak jsme řekly že jo ale vyply jsme mikrák :-) no on furt o něčem kecal ale pak se mu už nechtělo že prej to je trapný.
No tak už nás to asi v 22:00 nebavilo tak jsme řekly že už jdeme tak potom jsme byly celkem unavené tak jsme si šly lehnout ale ještě asi 2 hoďky jsme kecaly :-).
No a teďka jsme zase u Kiki a kecáme a máme tady Cleo (křeček).
Tak jdu jsem online tak pište :-).

Kusovka // zlatý retrívr

13. března 2010 v 12:23 | Dominička |  Obrázky

Vybiša :-)

12. března 2010 v 16:21 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahoj ... tak co jak jste se měli dneska ve škole?? No já good protože jsem dneska ve škole nebyla :-D byla jsem totiž v Orlove na vybijené :-D no mocky jsem si to tam užila a jsem ráda že mě paní učitelka vybrala :-). No jinak byly tam hodně hodně silné holky ... :-( no ale skončily jsme na 5 místě ze 6 :-(. No ale nedalo se nic dělat byly tam fakt silné!!! Ale jsem ráda že jsem tam šla :-) já mám všelijaké sportovní akce ráda :-D. No nic už vám k tomu nemám co říct jenom to že bych byla mocinky ráda kdyby jste mi napsali nějaký komík :-)
Superhero Dance Images

Konečně Moureček

11. března 2010 v 14:22 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojte tak zase píšu ale teďka to je o mém kocourovi Mourečkovi. Je to kocourek a už je dospělý a je to mourovatý kocourek. No jednou se ztratil a asi tak 14 dní se neukázal :-( už jsme mysleli že se nevrátí ale babička říkala že je někde s kočkami :-) no ale já jsem prostě myslela že už se nenajde :-(. No a tak babička řekla že jestli se teda nenajde tak že na jaře si pořídíme jiné kotě ... ale já jsem jiné nechtěla! Mourek byl takový jiný... nevím jak to popsat. No ale prostě dneska jak jsem byla ve škole tak pro mě po škole potom přijela babička ... no a prostě dneska mi babička řekla že má pro mě nějakou novinu. Tak já jsem to nemohla uhádnout a potom mi teda babička řekla co to je za novinka a byla to taková radostná zpráva že jsem nevěřila :-). No ale je to pravda náš Moureček se našel :-D :-) jsem strašně ráda že se vrátil ... a teďka ho rozmazluji :-D no jo jinak to nejde :-) tak papa jdu za miláškem :-D.


Tak co..? :-)

10. března 2010 v 12:51 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahoj .. tak co no jak jsem vám včera říkala že půjdu k zubaři tak jsem šla po druhé hodině.. :-) no tak byla to samozdřejmně jenom malinká konrolka :-) no ale jak jsme už jeli domů tak jsme se ještě zastavili u zverimexu no a tam jsem viděla krásného potkánka ... no byla to holčička a měla takovou kávovou barvu ale světlou... :-) byla fakt rozkošná.. hned jsem jí chtěla jenomže babička mi to nedovolila protože už jednu mám ale ta už je stará .. :-( ... no ale jinak by jsme stejně na ní neměli klec :-( ... No ale ještě nikdy jsem takovou barvičku u potkánku neviděla :-) byla fakt krásna.. :-)

píšu... :-)

9. března 2010 v 18:51 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojííík tak co jak se má moje Affs ..? .. No chtěla jsem vám říct že asi budu dělat kontrolku a to proto že někteří ke mě vůbec nepíši.. :-( no je mi to mocíík líto protože jsem si myslela jak jsem si některé přidávala že budou good ale asi jsem se spletla.. No nic ještě jestli se ti daní zlepší tak nebude... :-) No a ještě jsem vám chtěla jenom říct že zítra jdu k zubařce se mi musí kouknout na ty zuby :-( no nemám z toho radost.. :-( :-( no ale co se dá jenom dělat snad to bude jenom kontrolka :-) ... jestli nééé tak se nedá nic dělat! :-( :-( .. no jinak jsem už oběhla tak papa :-* .

Škola :-D

8. března 2010 v 20:37 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojte já vím že to bude znít divně ale dneska jsem si to ve škole užila hráli jsme totiž flašku ale jenom na facky :D ... no ale nejlepší je že jsme se neučili jichůů :-D. No a jak jsme šli potom ven se kouknout na holky to kulturáku protože měly vystoupení z taneční :-) no ale hned to skončilo tak jsme šli ven na náměstí :-) a tam jsme hráli schovku skoro po celém náměstí... :-D .... no prostě prdel.. :-D

Funny Peek A Boo Gray Cat Clip Images

Smutný příběh :(

7. března 2010 v 10:45 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojte jednou jak jsme se s Kikou nudily tak jsme si pouštěly písně a zrovna jsme narazily na tenhle je fakt smutný ale přes to jsme se na něj koukly udělejte to sami.. Je to celkem pravdivé ve skutečném světě.

Dneska spaní :-)

6. března 2010 v 20:48 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojte lidičky tak co jak se máte..? ... Já good protože dneska u mě spí sestřenka (Smiley125) No jinak jsi to můžete přečíst na její webové stránce. No ale to jsem odbočila no jinak teďka se bavíme o klucích .. :-) no jinak jak půjdeme spát tak si pustíme G-Force :-) .... no já už jsem to stejnak viděla nejmíň 100X .. ne to kecám :-D ale asi 3x :-). No jinak už nevím co psát takže už jdu něco dělat s Kikinkou :-) tak se mějte a diplomky budou zítra tak papa :-*Štěňátka

6. března 2010 v 13:27 | Dominička |  ♥ Deníček ♥
Ahojte tak dneska jsem byla s mojí tetou u její kamarádky která má dohromady 5 krásných štěňátek :) no jsou to štěňátka bostonsých terieru a jinak ty štěňátka mají 2 fenečky .... jedna má 3 a tá druha jenom 2 .... měla jich více ale nevím přesně ale asi 2 jí umřela :( .... No je to velká škoda :( ... No ale jinak jedny jsou starší o týden než ti druzí :). No ale jsou fakt boží jedna ta nejmenší se mi strašně zalíbila a tu jedinou jsem si vyfotila dám vám tady její některé fotečky... Mocky se vám omlouvám ale teďka nevím jak se jmenují :( . No nic jdu papik :-*. Jinak se vám omlouvám ale je to v blbé kvalitě :( .

POZOR TYTO OBRÁZKY NEBUDETE KOPÍROVAT..!

Konec bleskovky

5. března 2010 v 11:18 | Dominička |  Soutěže
Ahojte já vím že jsem vám tu bleskovku slíbila do soboty ale to jsem nevěděla že se mi tam tak hned přihlásíte :) samozdřejmně to myslím v dobrém ... no ale to jsem odběhla od témata takže jsem vám chtěla říct že bleskovka je u konce takže už se mi tam nikdo nemůžete přihlásit no a vyhodnocení bude až budu mýt diplomky takže jdu napsat co chcou vítězi na diplomky tak papa ještě oběhnu Affíky :).

Bleskovka

4. března 2010 v 15:57 | Dominička |  Soutěže
Je tady první bleskovka..

1) Jak se jmenuje film kde hrají malé štěňátka..? (Mlsoun, Růženka, Šmudla, a další..)
2) Jaké barvy jsou labradoři..?
3) Jdou psům stejně roky jak lidem..? (Ano,Ne?)
4) která rasa je více rodinný pes..? (Labrador, chrt?)
5) Kdy je nejhlavnější jídlo pro psa (ráno, odpoledne, večer?)
6) O čem byla tato bleskovka..? :-D

Ten kdo odpoví na všechny otázečky správně tak dostane diplomek :-) .... POZOR !!! : DIPLOMEK DOSTANOU JENOM 3 PRVNÍ CO ODPOVÍ BEZ CHYBY !!!! Jsou to lehké otázky . Hodně štěstí :-)
Bleskovka bude ukončena v sobotu (6.3.2010) do té doby mají čas všichni .. ale jak jsem říkala jenom první 3 správně mají šanci.. :-)